allahin-isimlerini-ogreniyorum-1-set-10-kitap-9789752637375-030120241753.jpg

Allah'ın İsimlerini Öğreniyorum 1 Set

  • 03.01.2024
  • 1 dakika
  • 211 Okunma
  • 0 Yorum

"Sevdiğiniz hayvanlar, Allah'ın isimlerini öğretiyor! Hem Allah'ın isimlerini öğrenecek hem de öğrendiklerini pekiştireceksiniz!" Kitaplık: Çocuk ve Din

Arka kapak
Sevgili Çocuklar, 
 
Allah’ın İsimlerini sevdiğiniz hayvanlardan dinlemek ister misiniz? O halde bu seriyi çok seveceksiniz. “İpekböceği Pırpır, Penguen Badi, Serçe Kuşu Benekli, Deve Hörgüç, Su Aygırı Hipos, Yunus Yoyo, Kunduz Kumpaz, Somon Simsim, Denizatı Dıgıdık, Ahtapot Oktobus” isimlerindeki hayvan kahramanların başından geçen maceralarla, her biri farklı anlama gelen Allah’ın isimlerini öğrenecek, kitap sonundaki etkinliklerle ise eğleneceksiniz.
 
 
Bu kitap neden önemli
Kitabın içeriği Allah’ın güzel isimlerini yaşına uygun masallarla anlattığı için önemli. Masalın tür olarak getirdiği olumlu yönleri dini metinlerde görmek kitapları daha da önemli hale getirmektedir. Böyle bir metinle karşılaşan ve duygu gelişim dönümini yaşayan çocuk ileriki yaşlar adına önemli bir alt yapı ile tanışmış olur. Sevimli ve örnek alabileceği masal kahramanlarıyla metinden gerçek hayata bilgi aktarımlarında da sıkılmayacaktır.