etkinliklerle-evimi-guzellestiriyorum---neseli-etkinlikler-9786050811407-211220211519.jpg

Etkinliklerle Evimi Güzelleştiriyorum - Neşeli Etkinlikler

  • 21.12.2021
  • 1 dakika
  • 331 Okunma
  • 0 Yorum

"Yaşam alanınızı düzenleyecek pek çok etkinlik, Etkinliklerle Evimi Güzelleştiriyorum'da! Tasarruflu ve düzenli olanın en eğlenceli yolu... " Önerilen Yaşlar ve Sınıflar: 4,5,6 ve 7/1. 2. sınıflar Kitaplık: Çocuk Kitaplığı Sayfa: 93

Arka kapak
"Toparla! Fazlalıklardan kurtul! Yeniden değerlendir! Değişiklik yap! Sıraya koy! Gözden geçir! Etkinliklerle Evimi Güzelleştiriyorum, çocukların yaşam alanlarını düzenlemelerine yardımcı olacak birbirinden eğlenceli etkinliklerle dolu… Çocuklar; odalarını, okul eşyalarını, oyuncaklarını, banyoyu yani neredeyse tüm evi kolay ve zevkli etkinliklerle hem süsleyecek hem düzenleyecekler! Üstelik kâğıt, kumaş, ev atıkları gibi kolayca bulunabilecek malzemelerle… En önemlisi ise bu etkinlikler sayesinde çocuklar tasarruflu ve düzenli olmayı eğlenceli bir şekilde öğrenecek ve günlük hayatlarına yansıtacaklar! "
 
 
Bu kitap neden önemli
*Etkinliklerle Evimi Güzelleştiriyorum-Neşeli Etkinlikler, çocukların motor becerilerini ve bilişsel gelişimlerini destekleyen yaratıcı ve eğlenceli etkinlikleri içerir. *Çocukların bedensel zekalarını ve motor becerilerini geliştirmek için önemli bir kaynaktır.