profesor-kip-ile-turkce-2-set---5-kitap-9786050815290-021120221208.jpeg

Profesör Kip ile Türkçe 2

  • 02.11.2022
  • 1 dakika
  • 423 Okunma
  • 0 Yorum

"Türkçe konularını, bir de Türkçe Gezegeni’nin başkanı Profesör Kip’ten dinleyin!" Önerilen Sınıflar: 4. 5. ve 6. sınıflar Kitaplık: Çocuk Kitaplığı Sayfa: 96 sayfa

Set İçeriği

Zamansız Gelen Görev

Karman Çorman Bir Tatil

Büyüleyici Misketin Peşinde

Teknolojik Öge Avı

Süper Bir Ekip

 
Arka kapak

Türkçe konularını bir de Türkçe Gezegeni’nin başkanı Profesör Kip’ten dinleyin. O ve ekibi, tasarladıkları çeşitli çözüm yollarıyla çocukları Türkçe konularıyla yaşadığı problemlerden kurtarıyor.

 
Profesör Kip ve ekibinin tek amacı, evrende Türkçe konusunda sorun yaşayanlara yardımcı olmak. Çocuklara Türkçe'den korkmamalarını, Türkçe'nin gereksiz olmadığını göstermek ve Türkçe'yi sevmelerini sağlamak.
 
Profesör Kip ile ekibi bu seride zamirler, giriş gelişme sonuç, fiillerde zaman, cümlenin ögeleri, isim ve sıfat tamlamaları problemlerine çözüm getiriyor.

 

Bu kitap neden önemli
*Sıkıcı ders konularını herkese hitap eden ve eğlenceli bir üslupla anlatan sevimli ve muzip çizimleriyle kahkahalara boğan harika bir eser. *Bu seride, zamirler, giriş gelişme sonuç, fiillerde zaman, cümlenin ögeleri, isim ve sıfat tamlamaları konuları eğlenceli bir şekilde ele alınır. *Türkçe dersi ile dilimizi ve okumayı sevdiren önemli bir kaynak.