sevimli-hayvanlar-set---10-kitap-9786051145303-201220211508.jpg

Sevimli Hayvanlar

  • 20.12.2021
  • 1 dakika
  • 641 Okunma
  • 0 Yorum

‘Sevimli Hayvanlar’ dizisi çocukları hayvanların büyülü dünyası ile tanıştırmayı hedefleyen ailelerin başvurabileceği önemli bir kaynak görevi üstleniyor. Renkli ve betimleyici çizimleri, hayvanlar dünyasına ait önemli bilgileri ve doğayı sevdirmeye yönelik masalları ile çocukların okumaya doyamayacağı bir seri sizleri bekliyor.

Arka kapak
"Sevimli Hayvanlar" miniklere hayvanları çizgi kahramanlar eşliğinde tanıtmak,sevdirmek amacıyla hazırlandı. 10 kitaptan oluşan bu dizide minikler, doğadaki birçok hayvanın sevimli karakterlere bürünmüş halini görecek, hayvanların özelliklerini öğrenecek ve kısa kısa masalları keyifle dinleyecekler.
 
Editörün görüşü
Çocukların hayvanlar ile küçük yaşlarda tanışmalarını ve sevmelerini kim istemez? Üstelik bu tanışmaya çizgi kahramanlar aracı oluyorsa. ‘Sevimli Hayvanlar’ dizisi çocukları hayvanların büyülü dünyası ile tanıştırmayı hedefleyen ailelerin başvurabileceği önemli bir kaynak görevi üstleniyor. Renkli ve betimleyici çizimleri, hayvanlar dünyasına ait önemli bilgileri ve doğayı sevdirmeye yönelik masalları ile çocukların okumaya doyamayacağı bir seri sizleri bekliyor.
 
Bu kitap neden önemli
*Çocuklara keyifli bir anlatımla yeni alanları tanıtmaktadır. *Yaş grubunun bilişsel kapasitelerine uygun bir dil kullanılmakta; metne eşlik eden ilgi çekici resim üslubu kitapta yer almaktadır. *Sürükleyici öyküsü ve keyifli anlatımıyla hem çocukları eğlendirmekte hem de okuma alışkanlığının gelişimine katkıda bulunmaktadır.